KONST / Litografier / Litografi 13316009
nr 1331 6009
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Litografi, Felix Hatz (1904-1999), Signerad, numrerad 1/10, daterad 1966. Motivet: 49x64 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:40:58
300 kr
400 kr
400 kr